لوگو

09611

لوگو منحنی

گهـــر پارک، یک معدن هیجان

Gohar Park, a Mine of Excitement

شهربازی روباز

این شهر بازی در زمینی به مساحت ۱۷۲۶۵۴ مترمربع احداث شده است.
شهر بازی مجموعه گهر پارک، دنیایی از نور و رنگ و سرگرمی است، برای بازدیدکنندگان محترم که گهر پارک را برای گذران اوقات فراغت خود انتخاب کرده اند.

شهر بازی رو باز به مساحت ۱۶۵۵۹۲ مترمربع احداث شده است.
علاقمندان به بازی های هیجانی و سرگرمی های مفرح می توانند در شهربازی رو باز از امکاناتی چون اسب گردان، سرسره کودک ، فریزبی کودک، آکروجت، اسکیت یو، کشتی پاندولی، هلیکوپتر کودک، استخر توپ، یورو بانجی، تاب پرواز، کارتینگ ، جایروسوئینگ ، آفتاب مهتاب ، استخر قایق کودک، رالی کودک، اینترپرایز، جیرولوپ، یوفو کودک، سرسره بادی، یوفو بزرگسال، موتورسواری کودک، ترن هوایی، بانجی جامپینگ و… استفاده کرده و هیجانی متفاوت را تجربه کنند. اگر از دوران کودکی فاصله گرفته اید، اما همچنان علاقمند به بازی های هیجانی هستید؛ با خیال راحت به شهربازی گهر پارک بیایید. شهربازی روباز پذیرای رده سنی 7 سال تا بزرگسال (حداکثر وزن ۹۰ کیلو گرم) می باشد.

سالن VR
با اصطلاح VR آشنایی دارید؟ VRها هدست های واقعیت مجازی یا دستگاه های الکترونیکی هستند که به کاربران اجازه می دهند در یک جهان مجازی تعامل کنند و تجربه VR را به طور شبیه سازی شده پیش ببرند.
مجموعه گهر پارک با احداث سالن VR در زمینی به مساحت ۹۶۰ متر مربع این امکان را فراهم آورده تا در دنیای VR حقیقت مجازی را تجربه کنید. شبیه ساز ماشین مسابقه ای، شبیه ساز ترن هوایی، شبیه ساز سرسره و سورتمه، شبیه ساز موتور سیکلت و شبیه ساز هواپیما دستگاه های موجود در این مجموعه هستند که استفاده از هر کدام، تجربه ای بسیار نزدیک به واقعیت را برای شما رقم خواهد زد.

کارتینگ
پیست کارتینگ مجموعه گهر پارک ویژه افرادی است که عاشق سرعت و هیجان و رانندگی هستند. این پیست در شرق شهربازی و در زمینی به طول ۱۱۴۷ متر و عرض ۱۰ متر احداث شده و دومین پیست بتنی ایران است که طبق استاندارهای فدراسیون کارتینگ کشور اجرایی شده است. خبر خوب این که در این پیست امکان برگزاری مسابقات به صورت حرفه ای نیز فراهم است تا علاقمندان، از دیدن این مسابقات لذت ببرند.