لوگو

09611

لوگو منحنی

گهـــر پارک، یک معدن هیجان

Gohar Park, a Mine of Excitement

درباره گهر پارک

اینجا گهر پارک است، گوهری در دل کویر؛ فضایی دلنشین برای گذران اوقات فراغت گردشگران عزیز.
مجموعه‌ عظیم گهر پاک در مساحتی با متراژ ۵۸۹۵۶۸۹ متر مربع ایجاد شده که این مساحت به صورت کلی و غیر مفید، با در نظر گرفتن مجموعه ۷۰ هکتاری قرنطینه و کوه‌های اطراف و دره غربی ذکر شده است تا مجموعه گهر پارک را به بزرگترین مجموعه تفریحی و گردشگری منطقه خاورمیانه تبدیل کند.
اما مساحت مفید این مجموعه با ذکر طرح و پلان اجرایی و فضای سبز در مساحتی با متراژ ۳۷۸۹۶۲ متر مربع ایجاد شده که ۶۰ درصد از این مساحت مفید به کاشت فضای سبز اختصاص داده خواهد شد.

این مجموعه در فضایی گسترده خدمات متنوعی را به بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد و سعی بر آن است که از کلیه فضای مفید در نظر گرفته شده برای ایجاد بسترهای تفریحی و سرگرمی استفاده شود.

مکانی دل انگیز، بزرگترین دهکده تفریحی و گردشگری در منطقه خاورمیانه که به همت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ایجاد شده تا همچون نگینی سرسبز و با طراوت در دل کویر سیرجان، شما را به دیدن زیبایی‌های خود دعوت کرده و پذیرایتان باشد.

–در گهر پارک چه چیزهایی در انتظار شماست؟

-اولین چیزی که در گهر پارک نظر شما را جلب می‌کند، دریاچه مصنوعی بزرگی است که از آب خلیج فارس تغذیه شده که هم تفریحی بوده و همچنین منبع ذخیره آب گل گهر برای مصارف صنعتی است. در این محیط می توانید ضمن قایق سواری ، از محیط چشم نواز و زیبای دریاچه هم لذت ببرید. 

-در شهربازی بزرگ این مجموعه که هم به صورت روباز و هم مسقف ساخته شده، تجهیزات استاندارد و پیشرفته‌ای وجود دارد که ساعات بسیاری شما را سرگرم می‌کند. آنقدر که دل کندن از دنیای عجایب و هیجان همراه با آن کار سختی خواهد بود.

-اما اگر به خانه های اقامتی علاقه داشته باشید، واحدهای اقامتی سنتی و مدرن گهر پارک می‌تواند اقامت دل‌انگیزی را برای شما رقم بزند و اگر ساکن سیرجان هم باشید، دوست دارید یک شب را در این واحدها به صبح برسانید.

-برای تجربه طعم و مزه غذاهای ایرانی و فست فود؛ کافی است سری به رستوران های موجود در مجموعه و گذر غذای اطراف دریاچه و دره درق در گهر پارک بزنید یا از مراکز توزیع خوراکی‌های گوناگون بزرگترین مجموعه گردشگری کشور دیدن کنید.

-زمین‌های ورزشی مختلف، چمن طبیعی، چمن مصنوعی، زمین بازی والیبال و بسکتبال، سینماهای عظیم و پیشرفته، محل اسب سواری، گذر پیاده‌روی و… تنها بخشی از مراکزی است که در این مجموعه تدارک دیده شده تا یک روز خاطره انگیز را برای شما و خانواده‌تان رقم بزند و بسیاری مراکز و امکانات دیگر نیز در دست ساخت است که می‌تواند مهر تاییدی باشد بر عنوان بزرگترین مجموعه تفریحی و گردشگری خاورمیانه و گهر پارک را مانند نگین درخشانی ، شب‌های سیرجان را نورانی می‌کند.

_حیات وحش
-در مزرعه حیوانات مجموعه گهر پارک می توانید حیوانات گوناگونی چون شیر سفید، خرس قهوه ای، لاما، آلپاکا، اسب های پونی، شتر سفید، بز و گوسفندهای مینیاتوری، شیرسفید دنا آفریقایی، عقاب، کرکس، توله شیرهای سفید، توله ببرها و… را از نزدیک ببینید.

-پرورشگاه حیات وحش مکانی است در دل طبیعت بکر گهر پارک که در آن حیوانات کمیابی چون گوزن زرد، قوچ و میش، آهو، جبیر، گراز، کل و بز، گوزن مارال و… نگهداری، پرورش و تولید مثل می شود.

-برای دیدن پرندگان زیبا و رنگارنگ از قبیل طاووس، کبک سفید، قوی مشکی، بلدرچین، انواع اردک، مرغابی، گونه های کبوترها، مرغ عشق و… کافی است سری به قفس پرندگان در مجموعه گهر پارک بزنید و ساعتی در دنیای زیبای آن ها سیر کنید.

این مجموعه، با تلاش مسئولان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در عرض ۲۴ ماه ساخته شد و بهره‌برداری آزمایشی آن از ابتدای سال ۱۴۰۲ در دستور کار قرار گرفت. گهر پارک همینک با مجموعه امکانات گسترده و شگفت انگیز پذیرای شهروندان سیرجانی و کلیه علاقه‌مندان به گردشگری طبیعی از سراسر ایران و حتی خارج از کشور است.